Współpraca

Witam Cię na moim blogu. Jeśli jesteś zainteresowany reklamą lub jakąkolwiek inną formą współpracy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce.
Skoro tak, możemy porozmawiać o konkretach, a mianowicie – chętnie zrealizuję wpis za wynagrodzeniem, opublikuję post w mediach społecznościowych lub zrelacjonuję Czytelnikom działania firmy. Interesują mnie również niektóre kampanie barterowe (w sprawie szczegółów proszę o kontakt mailowy).

Praktyczne informacje na temat bloga

Piszę na tematy związane z finansami osobistymi. Poruszam tematykę bankowości, giełdy, jak również gospodarki i firm działających w Polsce. Blog został założony w październiku 2016 roku i od razu zyskał rozrastające się grono stałych czytelników.

Na blogu funkcjonuje zakładka FINANSE i OPINIE, w których umieszczam swoje najważniejsze teksty. Lubię prowadzić rozmowy, czego efektem był wywiad na temat Bitcoina przeprowadzony z założycielami strony www.bitcoin.pl. Chętnie opisuję banki, firmy pożyczkowe i ich praktyki – te dobre, jak i te, które mogą być dla klientów niejasne.

53% odbiorców stanowią kobiety, 47% mężczyźni. Są to ludzie mieszkający w dużych i bardzo dużych miastach. Jeśli chodzi o wiek, moi Czytelnicy zahaczają o wszystkie możliwe kategorie, ale miażdżąca większość znajduje się w widełkach 18-24 lata.
Podjęcie współpracy będzie możliwe tylko w momencie, kiedy omawiany produkt będzie znajdował się w zgodzie z moimi przekonaniami na dany temat. Nic na siłę.

Możliwe formy współpracy:

  • Artykuł na temat produktu – w ciekawym, szerszym kontekście (recenzja z użytkowania, zalety/wady),
  • Relacja z wyjazdu,
  • Konkurs angażujący moich czytelników,
  • Wywiad.

Maj 2017 według Google Analytics
1-16 czerwca 2017 według Google AnalyticsJeśli w dalszym ciągu interesuje Cię współpraca ze mną, napisz:

mateusz.maludzinski@outlook.com 
Copyright © 2016. Finanse pod lupą.
Design by Herdiansyah Hamzah. & Distributed by Free Blogger Templates
Creative Commons License