Czytelnia

Cześć! Jeśli to czytasz, to znaczy, że - tak jak ja - jesteś molem książkowym albo przynajmniej lubisz od czasu do czasu poznać czyjś punkt widzenia na świat. 
Mój pomysł na tę zakładkę jest prosty - będę od czasu do czasu wrzucał tutaj tytuły książek, które znam i polecam. :)
Jeśli interesują Cię najnowsze wpisy z tej kategorii tematycznej, to zjedź na dół.

Uwaga: Niektóre linki zamieszczone w tej zakładce, to linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz, nie będzie Cię to nic kosztować, ale gdybyś zdecydował się na zakup którejkolwiek z recenzowanych przeze mnie książek, będzie to oznaczało dla mnie drobną prowizję. Oczywiście nie znajdziesz tutaj pozycji polecanych tylko ze względu na możliwy zarobek. Proponowane przeze mnie książki, będą z pewnością przydatne nie tylko po to, byś mógł poszerzyć swoją wiedzę z zakresu finansów. W przyszłości, z pewnością, znajdą się tu także książki, które z jakichś względów wywarły na mnie dobre wrażenie.

SPIS TREŚCI:

  • "Finansowy Ninja" - MICHAŁ SZAFRAŃSKI
  • "Bogaty ojciec, biedny ojciec" - ROBERT T. KIYOSAKI - Przeczytałem tę książkę dawno temu, kiedy słyszałem co nieco o pieniądzach tylko z telewizyjnych wiadomości. Jeśli jesteś człowiekiem, który jest mocno związany z rynkiem nieruchomości, to z pewnością nie dowiesz się wiele nowego z tej książki. Jednak uważam, że rady autora na poziomie ogólnym są sensowne, a proponowane rozwiązania i opowiedziana do tego historia z pewnością rozpala wyobraźnię czytelnika. Jeśli dopiero stawiasz pierwsze kroki w dziedzinie szeroko pojętych finansów, przeczytaj.
  • "Bohater finansów Nowej Ery" - PAWEŁ MIKA - Książka o finansach osobistych, której naczelną myślą jest to, żeby nie dbać o gospodarkę, tylko o własną rodzinę. Według mojej subiektywnej opinii, możesz się z tej pozycji dowiedzieć tego, o czym w tematyce finansów osobistych traktuje "Finansowy Ninja".  
Copyright © 2016. Finanse pod lupą.
Design by Herdiansyah Hamzah. & Distributed by Free Blogger Templates
Creative Commons License